Каструля BergHOFF Leo Forest 3950378
Фото 5 |
BergHOFF Leo Forest 3950378 2.7 л4.4 л |
|
Спеціальна ручка на кришці із функцією підставки для ложки.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Forest 3950378
Кастрюля с антипригарным покрытием BergHOFF LEO FOREST 20 см 2,7 л 3950378 | 2 099 грн. |
Каструля BergHOFF з антипригарним покриттям Leo Forest діаметр 20 см 2.7 л | 2 099 грн. |
Каструля з кришкою BergHOFF Leo Forest 2,7л 3950378 | 2 099 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Forest 3950378
Ціни на BergHOFF Leo Forest 3950378 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Forest 3950378 | від 2 099 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Forest 3950380 | від 2 599 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →