Каструля Pepper PR-2303-20
Фото 5 |
Pepper PR-2303-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-2303-20
Усі ціни 8 →PEPPER PR-2303-20 | 2 252 грн. |
Каструля Pepper Біла перлина 3 л (PR-2303-20) Біла перлина 3 л (PR-2303-20 | 1 931 грн. |
Каструля Pepper Біла перлина PR-2303-20 3 л 20 см | 2 460 грн. |
Каструля Біла перлина 20см, 3лPEPPER (PR-2303-20) | 1 845 грн. |
Каструля Pepper перлина біла 3 л PR-2303-20 (127318) | 2 157 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pepper PR-2303-20
Ціни на Pepper PR-2303-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper PR-2303-20 | від 1 810 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper PR-2303-18 | від 1 403 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper PR-2303-22 | від 2 307 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →