Ківш BergHOFF Leo Balance Moonmist 3950425
BergHOFF Leo Balance Moonmist 3950425 |
|
Керамічне антипригарне покриття CeraGreen.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance Moonmist 3950425
Ковш Berghoff Leo Balance 2 л 3950425 | 1 699 грн. |
Ківш з антипригарним покриттям BergHOFF Leo Balance Moonmist 18 см 2 л (39 | 1 427 грн. |
Ківш з кришкою BergHOFF Leo Balance Moonmist 2л 3950425 | 1 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →