Ківш BergHOFF Leo Balance Sage 3950448
BergHOFF Leo Balance Sage 3950448 |
|
Спеціальна ручка на кришці із функцією підставки для ложки.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance Sage 3950448
Ковш с крышкой Berghoff Leo Balance Sage 2 л 3950448 | 1 779 грн. |
Ковшик BergHOFF Leo Balance Sage з антипригарним покриттям 18 см 2 л (3950 | 1 779 грн. |
Ківш з кришкою BergHOFF Leo Balance Sage 2л 3950448 | 1 779 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →