Каструля BergHOFF Leo Sage 3950330
BergHOFF Leo Sage 3950330 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Sage 3950330
Кастрюля с крышкой Berghoff Leo Sage 2,9 л 3950330 | 1 449 грн. |
Каструля BergHOFF з антипригарним покриттям Leo Sage діаметр 20 см 2.9 л ( | 1 449 грн. |
Каструля з кришкою BergHOFF Leo Sage 2,9л 3950330 | 1 449 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →