Кухонний ніж Pepper Okinava PR-4006-4
Фото 3 |
Pepper Okinava PR-4006-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Okinava PR-4006-4
Усі ціни 10 →Кухонный нож Pepper Okinawa универсальный 12,7 см PR-4006-4 (111210) 11121 | 516 грн. |
Кухонний ніж Pepper Okinawa універсальний 12,7 см PR-4006-4 (111210) 11121 | 387 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Okinawa універсальний 12,7 см PR-4006-4 (111210 | 387 грн. |
Ніж універсальний Pepper Okinawa PR-4006-4 (12,7см) 111210 | 372 грн. |
Pepper PR-4006-4 | 370 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →