Кухонний ніж Arcos Maitre 150500
Arcos Maitre 150500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Maitre 150500
Усі ціни 11 →Нож для овощей 105 мм Maitre Arcos (150500) 150500 | 349 грн. |
Ніж для овочів 105 мм Maitre Arcos (150500) | 349 грн. |
Нож для овощей 105 мм Maitre Arcos (150500) 150500 | 349 грн. |
Ніж для овочів 105 мм Maitre ARCOS (150500) | 349 грн. |
Ніж для овочів 105 мм Maitre Arcos 150500 | 499 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →