Кухонний ніж Krauff Keramik 29-250-040
Фото 4 |
Krauff Keramik 29-250-040 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Keramik 29-250-040
Ніж Krauff Keramik 23.5 см (29-250-040) | 369 грн. |
Нож Krauff Keramik 23.5 см (29-250-040) | 369 грн. |
Ніж універсальний Krauff Keramik 29-250-040 23.5 см | 441 грн. |
Ніж керамічний Krauff 12.5 см (29-250-040) | 321 грн. |
Модификації Krauff Keramik 29-250-040
Ціни на Krauff Keramik 29-250-040 |
---|---|---|---|---|
Krauff Keramik 29-250-035 | від 273 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Keramik 29-250-040 | від 321 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →