Кухонний ніж Tramontina Affilata 23650/103
Фото 5 |
Tramontina Affilata 23650/103 |
|
Можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Affilata 23650/103
Усі ціни 7 →Нож TRAMONTINA AFFILATA нож д/овощ 76 мм инд.блистер (23650/103) 23650/103 | 311 грн. |
TRAMONTINA Affilata 23650/103 | 309 грн. |
Tramontina 23650/103 | 259 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata для овочів 76 мм Black (23650/103) | 184 грн. |
Кухонний ніж для овочів Tramontina Affilata 23650/103 (76мм) | 298 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata для овочів 76 мм Black (23650/103) | 259 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata Vegetable 76 мм Black (23650/103) | 221 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →