Кухонний ніж Tramontina Soft Plus 23659/163
Фото 3 |
Tramontina Soft Plus 23659/163 сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Soft Plus 23659/163
Усі ціни 9 →Кухонный нож Tramontina Soft Plus Grey 23659/163 (6666375) | 265 грн. |
Нож TRAMONTINA SOFT PLUS grey (23659/163) 23659/163 | 315 грн. |
Tramontina TRAMONTINA SOFT PLUS Grey (23659/163) 23659/163 | 265 грн. |
TRAMONTINA Ніж шкірознімний Soft Plus Grey 76 мм (23659/163) 23659/163 | 309 грн. |
Tramontina 23659/163 | 265 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tramontina Soft Plus 23659/163
Ціни на Tramontina Soft Plus 23659/163 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Soft Plus 23659/163 | від 158 грн. | 11 пропозицій | ||
Tramontina Soft Plus 23659/173 | від 158 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →