Набір посуду Berlinger Haus Carbon Pro BH-6887
Відео 1Фото 10 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6887 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6887
Усі ціни 9 →Набір посуду Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6887) | 7 199 грн. |
Набір посуди Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6887) Met | 6 336 грн. |
Набір каструль та сковорідок Berlinger Haus Carbon Pro Edition BH-6887 | 6 326 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6887) BH- | 6 499 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6887) BH- | 6 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
В набір входить:
- Сковорідка 24х6. 5 см, 2.3 л
- Сковорідка 28х5. 2 см, 2.4 л
- Ківш з кришкою 16х7. 5 см
- Каструля з кришкою 20х10. 4 см 2.5 л
- Каструля з кришкою 24х11. 8 см 4.1 л
- Каструля з кришкою 28х12. 5 см 6.1 л
- Бакелітові підставки 2 шт
- Кухонне приладдя 3 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →