Вок Berlinger Haus Rose-Gold BH-1512 28 см мідний
Фото 8 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-1512 28 см мідний
Усі ціни 6 →Сковорода-вок Berlinger Haus Rose Gold Metallic Line 28 см (BH 1512N) | 1 095 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus Rose Gold Metallic Line 28 см (BH 1512N) | 1 095 грн. |
Сковорода-вок без крышки Berlinger Haus 28 см BH-1512N | 1 140 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus 28 см (BH 1512N) | 1 254 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus Rose Gold Collection 28 см з мармуровим покри | 1 150 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus 28 см (BH 1512N) | 1 756 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →