Сковорідка Berlinger Haus Primal Gloss BH-6072 28 см чорний
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6072 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Primal Gloss BH-6072 28 см чорний
Усі ціни 7 →Набір сковорідок із 3 предметів Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH | 2 499 грн. |
Набор сковородок из 3 предметов Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH | 2 249 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6072) | 2 172 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6072) Primal G | 2 200 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6072) | 2 607 грн. |
Набір сковорідок із 3 предметів Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH | 2 249 грн. |
Комплектація:
- сковорідка 20х4.5 см, 1.0 л
- сковорідка 24х4.8 см, 1.7 л
- сковорідка 28х5.2 см, 2.4 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →