Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см
Усі ціни 9 →Berlinger Haus BH-1259 N | 1 518 грн. |
Berlinger Haus BH-1259 N | 1 518 грн. |
Сковорода с крышкой Berlinger Haus 24 см BH-1259N | 1 597 грн. |
Berlinger Haus BH-1259-N | 1 651 грн. |
Сковорода-сотейник Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 24 см BH-1259N | 1 744 грн. |
ще 4 пропозиції
Колірні варіанти:
- модель BH-1259 - burgundy
- модель BH-1517 - gold-rose
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1259
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1259 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см | від 950 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1260 28 см | від 1 899 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →