Витяжка Best CHEF T-line 1100 Inox 60 нержавіюча сталь (1F275B1M7A)
Фото 6 |
Best CHEF T-line 1100 Inox 60 нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Купити Best CHEF T-line 1100 Inox 60 нержавіюча сталь
Усі ціни 29 →Bestchef T-line 1100 inox 60 | 9 599 грн. |
Витяжка Т-подібна Best Chef T-line 1100 inox 60 (1F275B1M7A) | 8 361 грн. |
Best Chef T-line 1100 inox 60 (1F275B1M7A) | 7 525 грн. |
Вытяжка Best Chef T-Line 1100 Inox 60 (1F275B1M7A) | 8 993 грн. |
Best Chef T-line 1100 inox 60 (1F275B1M7A) | 7 487 грн. |
Польські витяжки Best CHEF належать до розряду недорогих пристроїв з розвиненою функціональністю. Візьмемо, наприклад, популярну модель T-line 1100 IX 60 — пристінну витяжку Т-образного форм-фактора з вбудованою автоматикою.
Вбудована автоматика
У програмному арсеналі пристрою є 3 режими регулювання швидкості обертання вентилятора, підкріплені інтенсивною програмою видалення запахів. Витяжка може перемикатися між ними автоматично, покладаючись в роботі на дані з ASC-сенсора-датчика аналізу складу повітря на предмет наявності в ньому гару, випарів і т. п.
Відведення та рециркуляція
Прилад підключається до повітроводів діаметром 150 мм.в оснащення Best CHEF T-line 1100 IX 60 входить пара жироулавливающих фільтрів-сіток з алюмінієвого сплаву. Навздогін передбачена можливість установки додаткового вугільного фільтра для адсорбції неприємних запахів. Укупі з» косинцем " витяжка може працювати в режимі рециркуляції повітря.
У стилі модерн
Сенсорні органи управління витяжкою зосереджені на вузькій смужці у фронтальній частині корпусу. Там же видніється невеликий Інфо-дисплей. Ближче до задньої частини робочої поверхні пристрою знаходяться дві LED-стрічки системи підсвічування потужністю по 3.5 Вт. Модерновий стиль пристінної витяжки доведеться впору відповідним дизайнерським кухонним інтер'єрам.