Кухонна мийка Blanco Subline 700-U 523446 730x460
Відео 3Фото 17 |
Blanco Subline 700-U 523446 |
|
Мийка з інтегрованим прихованим переливом C-overflow і відвідною арматурою InFino. Існують заводські аксесуари( не входять в комплект): обробна дошка, коландер, піддон для сушіння, складна решітка, Тримачі для посуду, кошик.
Ущільнювач для кріплення в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 700-U 523446 730x460
Усі ціни 77 →Blanco BLANCOSUBLINE 700-U жасмин 523447 | 14 370 грн. |
Мийка Blanco SUBLINE 700-U 523442 | 12 190 грн. |
BLANCO SUBLINE 700-U SILGRANIT® PuraDur® черный (526001) | 11 803 грн. |
BLANCO SUBLINE 700-U (526001) | 12 128 грн. |
Кухонна мийка Blanco Subline 700-U Silgranit PuraDur Biały (523446) | 13 694 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blanco Subline 700-U 523446
Ціни на Blanco Subline 700-U 523446 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 2 452 грн. | 105 пропозицій | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 клапан | від 5 500 грн. | 133 пропозиції | ||
Blanco Subline 375-U 516038 404х456 клапан | від 24 920 грн. | 15 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 15 120 грн. | 43 пропозиції | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 клапан | від 9 499 грн. | 100 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 клапан | від 10 146 грн. | 197 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 11 803 грн. | 77 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 515779 730x460 клапан | від 17 640 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →