Кухонна мийка Blanco Rotan 700-U 521349 730x460
Фото 5 |
Blanco Rotan 700-U 521349 |
|
У комплекті зливна арматура з корзинчатим вентилем 3 1/2"
Мийка виготовляється в двох варіантах: кераміка і граніт
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Rotan 700-U 521349 730x460
Усі ціни 45 →Blanco ROTAN 700-U чорний 526099 | 11 760 грн. |
Мийка Blanco ROTAN 700-U 521344 | 10 090 грн. |
Blanco ROTAN 700-U SILGRANIT | 10 584 грн. |
BLANCO ROTAN 700-U SILGRANIT® черный (526099) | 9 494 грн. |
BLANCO ROTAN 700-U (521349) кофе | 9 755 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Rotan 700-U 521349
Ціни на Blanco Rotan 700-U 521349 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | від 8 138 грн. | 36 пропозицій | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | від 8 348 грн. | 63 пропозиції | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | від 9 494 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →