Сковорідка Bollire Verona BR-1206 24 см
Bollire Verona BR-1206 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Verona BR-1206 24 см
Пательня BOLLIRE VERONA BR-1206 24cм | 1 035 грн. |
Сковорода універсальна Verona 24 см Bollire BR-1206 | 1 134 грн. |
Сковорода 24*5,5 VERONA Bollire BR-1206 | 1 215 грн. |
Модификації Bollire Verona BR-1206
Ціни на Bollire Verona BR-1206 |
---|---|---|---|---|
Bollire Verona BR-1206 24 см | від 1 035 грн. | 3 пропозиції | ||
Bollire Verona BR-1207 28 см | від 1 235 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →