Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00
Відео 2Фото 11 |
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00 |
|
Модель 0601063W00 поставляється в чохлі без кейса і штатива, в комплекті 0601063W01 є штатив, поставляється в чохлі, а в комплекті 0601063W02 немає штатива, в комплекті додатково стельове кріплення, поставляється з чохлом і кейсом.
Будівельний нівелір з зеленим променями. Може будувати горизонтальну, вертикальну та дві точкові проекції (зеніт та надір). Дальність дії складає 15 м (зі спеціальним приймачем — 50 м), а розбіжність променів не перевищує 0.3 мм на дистанції 1 м. . Пристрій працює від джерел живлення типу АА (комплект із 4 батарей забезпечує до 15 годин роботи). У комплекті з нівеліром йдуть чохол, мішень та поворотне кріплення Bosch RM 10 з потужними магнітами в основі, за рахунок яких воно міцно тримається на різних металевих поверхнях.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00
Усі ціни 17 →Лазерный нивелир Bosch GCL 2-50 G Professional с держателем RM 10 0601066M | 9 399 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 G Professional з тримачем RM 10 0601066M00 | 11 399 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GCL 2-50 G с держателем RM 10, чехлом, | 11 399 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 G Professional з тримачем RM 10 0601066M00 | 11 399 грн. |
Нивелир лазерный Bosch GCL 2-50 G + RM 10 (0601066M00) | 11 399 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00
Ціни на Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M02 | від 11 838 грн. | 28 пропозицій | ||
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00 | від 9 399 грн. | 17 пропозицій | ||
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M01 | від 12 189 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →