Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01
Відео 1Фото 4 |
Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01 без приймачприймач |
|
Будівельний нівелір для вирівнювання та розмітки при виконанні монтажних, оздоблювальних та сантехнічних робіт. Прилад може проєктувати (разом або окремо) горизонтальну та вертикальну лінії, а також дві точки (зеніт та надір). Максимальна дальність вимірювань у нівеліру Bosch GCL 2-50 Professional складає 20 м (при використанні спеціального приймача, що входить до комплекту, дальність досягає 50 м). Пристрій оснащений механізмом самовирівнювання (з можливістю блокування) та функцією автоматичного відключення (через 2 хв) для економії заряду батарейок. До інструменту додаються зручний пластиковий кейс, мішень та універсальний поворотний тримач, що забезпечує можливість фіксації нівеліру у потрібному положенні на різних поверхнях та об'єктах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01
Усі ціни 22 →Лазерный нивелир Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01 | 7 999 грн. |
Комбінований лазер Bosch GCL 2-50 Professional + LR 6 0601066F01 | 9 889 грн. |
Комбинированный лазер Bosch Professional GCL 2-50 в чемодане с приемником | 9 889 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-50 Professional з приймачем променя (0601066F | 9 889 грн. |
Комбінований лазер Bosch GCL 2-50 Professional + LR 6 + RM 1 0601066F01 | 9 889 грн. |
Модификації Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01
Ціни на Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F02 | від 7 253 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch GCL 2-50 Professional 0601066F01 | від 7 999 грн. | 23 пропозиції |