Циркулярна пила Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002
Відео 1Фото 6 |
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002 |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002
Усі ціни 18 →Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKM 18V-50 Professional, 2 акб GBA 18V | 22 896 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKM 18V-50 в L-Boxx 238 | 22 896 грн. |
Аккумуляторная дисковая пила Bosch Professional GKM 18V-50 с 2 акб GBA 18V | 18 999 грн. |
Акумуляторна дискова пила Bosch Professional GKM 18V-50 з 2 акб GBA 18V 5. | 22 896 грн. |
Пила дисковая аккумуляторная Bosch GKM 18V-50 (06016B8002) | 22 896 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002
Ціни на Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000 | від 9 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002 | від 18 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8001 | від 15 760 грн. | 2 пропозиції |