Циркулярна пила Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1005
Відео 6Фото 5 |
Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1005 |
|
Модель 06016A1001 поставляється без аксесуарів, в комплекті 06016A1000 два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, в комплекті 06016A1003 два акумулятора (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, в комплекті 0615990M41 один акумулятор і зарядний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1005
Ціни на Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1005 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 12V-26 Professional 0615990M41 | від 7 199 грн. | 13 пропозицій | ||
Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1001 | від 5 299 грн. | 13 пропозицій | ||
Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1000 | від 11 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GKS 12V-26 Professional 06016A1005 | від 11 400 грн. | 2 пропозиції |