Циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000
Відео 6Фото 10 |
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. відсутній |
|
Режим Eco збільшує час роботи від акумулятора, знижуючи енергоспоживання пилки. Встановивши модуль Bluetooth (в комплект поставки не входить), є можливість переносити робочі налаштування на смартфон (у додатку можна запрограмувати до 6 швидкостей).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000
Усі ціни 15 →Акумуляторна дискова пила Bosch Professional GKS 18V-68 C, без акб та з/п | 16 491 грн. |
Аккумуляторная дисковая пила Bosch GKS 18V-68 C Professional с пильным дис | 13 199 грн. |
Аккумуляторная дисковая пила Bosch Professional GKS 18V-68 C, без акб и з/ | 16 491 грн. |
Акумуляторна дискова пила Bosch GKS 18V-68 C (18 В, 190 мм, без АКБ) (0601 | 16 491 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 C Professional, без акб 0601 | 16 491 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000
Ціни на Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000 | від 13 199 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5001 | від 20 480 грн. | 2 пропозиції |