Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Відео 3Фото 8 |
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 |
|
В комплекті 0601063R00 чохол, в моделі 0601063R01 — чохол, штатив, в комплекті 0601063R03 — чохол, штатив, приймач, в моделі 0601063R02 — кейс, тримач, у моделі 0601063R05 — кейс, тримач, приймач, а в моделі 0601063R06 — кейс, приймач, штатив
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Усі ціни 40 →Лазерный нивелир Bosch GLL 3-80 C + BM 1 + L-Boxx 136 0601063R02 | 16 899 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Professional в L-Boxx 0601063R02 | 19 899 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 3-80 C в L-Boxx 136 с держателем B | 19 899 грн. |
Лінійний лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Super SET Professional 0601063R | 23 999 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Professional (30 м з приймачем - 120 м) | 19 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Ціни на Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R03 | від 20 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 | від 16 899 грн. | 41 пропозиція | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R05 | від 21 149 грн. | 41 пропозиція | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 | від 14 299 грн. | 30 пропозицій | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 | від 15 099 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →