Лазерний нівелір Bosch GLL 3 X Professional 0601063CJ0
Відео 3Фото 8 |
Bosch GLL 3 X Professional 0601063CJ0 |
|
Модель 0601063CJ0 поставляється без штатива, а в комплекті моделі 0601063CJ3 є штатив
Компактний нівелір з променями червоного кольору, добре видно на відстані до 15 м. Розбіжність променів не перевищує 0.5 мм на 1 м дистанції. Корпус пристрою відповідає класу захисту IP54, тому прилад не боїться бризок та пилу, а також може працювати на спеці та морозі (при температурах від -10 °C до +40 °C). Нівелір Bosch GLL 3 X Professional може "малювати" дві проекції: горизонтальну та вертикальну. Є механізм самовирівнювання із можливістю його блокування. Як джерело живлення використовується комплект із 4 батарейок АА (додаються у вимірювальному інструменті разом з чохлом), які забезпечують близько 20 годин автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 3 X Professional 0601063CJ0
Усі ціни 44 →Лазерный нивелир Bosch GLL 3 X Professional 0601063CJ0 | 2 899 грн. |
Лінійний лазерний нівелір Bosch GLL 3 X Professional 0601063CJ0 | 4 599 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 3 X с чехлом 0601063CJ0 | 4 599 грн. |
Нівелір лазерний Bosch GLL 3 X Professional (0601063CJ0) 0601063CJ0 | 4 599 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3 X Professional 0601063CJ0 | 4 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →