Болгарка Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30L
Відео 3Фото 14 | Товар застарів 3 072 грн. Тип: кутова (болгарка); Кількість обертів (об/хв): 10000; Макс. діаметр диска (мм): 125; кейс; Джерело живлення: акумулятор; Комплектний акумулятор: 2 шт; Напруга батареї (В): 18; Ємність акумулятора (Агод): 5; Рівень шуму (дБ): 93; Вага (кг): 2.3; |
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30L |
|
Модель 060193A307 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 060193A30B два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 060193A30L два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 0 6 |
Справжня трудяжка. Незважаючи на невеликі розміри, легко справляється із великими навантаженнями. Довго тримає заряд, швидко заряджається. Немає ефекту саморозряду – після закінчення дачного сезону залишив у гаражі, за два місяці у холоді не розрядилася. Потужна, зручна, гарна батарея Не знайшов Димон Зубчук: користуюся Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A307 більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30L
Ціни на Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30L |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G | від 7 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A307 | від 4 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30B | від 10 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308 | від 9 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →