Болгарка Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308
Відео 3Фото 14 |
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308
Bosch GWS 18-125V-LI Professional 060193A308 | 9 720 грн. |
Bosch GWS 18-125V-LI Professional 060193A308 | 9 963 грн. |
Bosch GWS 18-125V-LI Professional 060193A308 | 10 206 грн. |
0 0 0 6 |
Справжня трудяжка. Незважаючи на невеликі розміри, легко справляється із великими навантаженнями. Довго тримає заряд, швидко заряджається. Немає ефекту саморозряду – після закінчення дачного сезону залишив у гаражі, за два місяці у холоді не розрядилася. Потужна, зручна, гарна батарея Не знайшов Димон Зубчук: користуюся Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A307 більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308
Ціни на Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G | від 7 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A307 | від 4 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30B | від 10 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308 | від 9 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →