Болгарка Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021
Відео 8Фото 16 |
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 |
|
Акумуляторна болгарка під диски діаметром 125 мм. За потужністю та продуктивністю приблизно дорівнює 700-ватним мережним УШМ. Інструмент оснащений безщітковим мотором з функцією «плавний пуск» та системою електронного захисту, яка вимикає двигун під час перегріву або перевантаження струмом. Поворотний кожух встановлюється, знімається та регулюється без ключа. У цій комплектації болгарка Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 поставляється в комплекті з пластиковим кейсом, додатковою рукояткою (вкручується редуктор зліва або праворуч), зарядним пристроєм та двома акумуляторними батареями, кожна з яких має ємність 4 Агод. Болгарка має компактні розміри (348х120 мм) і важить лише 2.2 кг (з урахуванням батареї).
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021
Усі ціни 30 →Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 180-LI в кейсі з 2 а | 15 956 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 180-L | 15 956 грн. |
Bosch Шліфмашина кутова акумуляторна Professional GWS 180-LI 0.601.9H9.021 | 15 477 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 180-Li Professional (18 В, 4 А*го | 15 956 грн. |
Шліфмашина кутова Bosch PWS 850-125 (0.603.3A2.70B) 0.601.9H9.021 | 15 956 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021
Ціни на Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 | від 4 599 грн. | 55 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 | від 6 999 грн. | 45 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 | від 11 920 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →