Болгарка Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G
Відео 3Фото 14 |
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G |
|
Продуктивна і мобільна кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і потужним електродвигуном. Орієнтована на професійне використання, а її технічні характеристики і витривалість задовольнять будь-якого майстра. Належить до продуктів 2020 року, здатна справлятися зі значними обсягами робіт підвищеної інтенсивності. Призначена для виконання сухих відрізних і шліфувальних операцій по металах (звичайні конструкційні і нержавіючі сталі, сплави кольорових металів), натурального або штучного каменю, залізобетону, керамічній плитці, твердих пластиків, дерева і композитних матеріалів на його основі.
Допоможе швидко виконати демонтажні роботи, буде особливо корисна при неможливості підключення до електромережі, наприклад, у польових умовах. Головним елементом конструкції кутової шліфувальної машини Bosch GWS 18-125 V-Li Professional 0615990L6G є фірмовий 4-полюсний двигун, що розвиває високу питому потужність і має підвищену стійкість до перевантажень. Ця модель розрахована на роботу з відрізними або шліфувальними дисками діаметром 125 мм і дротяними щітками діаметром 75 мм Для безпечного використання є система автоблокування запуску при зміні батареї і захист від перегріву. Комплектується одним акумулятором високої ємності GBA 18 (4∙год) і швидким зарядним пристроєм GAL 18V-40.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G
Болгарка аккумуляторная Bosch Professional GWS 18-125 V-LI с акб GBA 18 В | 7 799 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18-125 V-LI, акб GBA 18 В 4.0 Ah 0615990L6 | 7 799 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18-125 V-LI Professional, акб GBA 18 В 4.0 | 7 799 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина BOSCH GWS 18-125 V-LI + GBA 18 В 4.0 Aч | 7 799 грн. |
0 0 0 6 |
Справжня трудяжка. Незважаючи на невеликі розміри, легко справляється із великими навантаженнями. Довго тримає заряд, швидко заряджається. Немає ефекту саморозряду – після закінчення дачного сезону залишив у гаражі, за два місяці у холоді не розрядилася. Потужна, зручна, гарна батарея Не знайшов Димон Зубчук: користуюся Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A307 більше року |
Модификації Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G
Ціни на Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 0615990L6G | від 7 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A307 | від 4 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A30B | від 10 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional 060193A308 | від 9 720 грн. | 3 пропозиції |