Зимова шина Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S
Усі ціни 13 →Bridgestone Blizzak ICE 245/50 R18 100S | 6 600 грн. |
Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S | 10 156 грн. |
Bridgestone Blizzak Ice (245/50R18 100S) | 7 242 грн. |
BRIDGESTONE Blizzak Ice 245/50R18 100S | 8 807 грн. |
Bridgestone Blizzak ICE 245/50 R18 100S | 8 991 грн. |
ще 8 пропозицій
1 0 0 11 |
Поїздив два сезони: одна зима була нормальною, друга без снігу взагалі. Сформувалося чітке враження – більше її не куплю. У суху погоду все ок, але тільки починається сніг, а ще гірше трапляється лід - стає вже стрімко їздити... За ціну преміум сегмента стабільні показники середнячкової гуми. М'яка, тиха, зносостійка Немає держака на льоду та сніжній каші Максим: користуюся Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S більше року |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S
Ціни на Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100S | від 6 600 грн. | 13 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 100T | від 8 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak Ice 245/50 R18 104T | від 6 200 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →