Зимова шина Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H
Відео 6Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H 205/60 R17 93 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H
Bridgestone BLIZZAK LM001 205/60 R17 93H * (8066574552) | 16 490 грн. |
Bridgestone Blizzak LM-001 205/60 R17 93H | 9 396 грн. |
Шини Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H * | 12 628 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM001 205/60 R17 93H | від 9 396 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →