Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Відео 28Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Шини Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H XL M0 * | 9 623 грн. |
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H XL 22804LM005 | 8 750 грн. |
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H XL | 9 356 грн. |
1 0 0 4 |
я в захваті від цієї гуми! такий у мене ще не було - тиха, відмінно веде себе на мокрому асфальті, траві, земляному покритті, ковтає нерівності, камінчики ... не пошкодуєте замовляйте ... але мені Шипшина три дні відправляла, видно не було в наявності і чекали приходу , раджу! у всьому, високий протектор, радіальна немає Valery Yurievich: користуюся Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H | від 8 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H Run Flat | від 10 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102V | від 6 597 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →