Зимова шина Bridgestone Ice Cruiser 7000 175/65 R14 82T
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Ice Cruiser 7000 175/65 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Ice Cruiser 7000 175/65 R14 82T
Усі ціни 6 →Bridgestone Ice Cruiser 7000 (175/65R14 82T) | 2 859 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000 175/65 R14 82T 45224 | 3 041 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000 (175/65R14 82T) | 3 156 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000 (175/65R14 82T (шип)) | 3 123 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000 175/65 R14 82T шип 45790 | 3 311 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000 (175/65R14 82T) | 2 889 грн. |
1 6 15 46 |
Поставив цю гуму собі 26.10.2019 на вулиці +12. Перше враження-ну просто дуже галаслива. як буде взимку побачу напишу відгук поки що не виявив. Дуже галаслива користуюся Bridgestone Ice Cruiser 7000 195/65 R15 91T менше місяця |
більше підійдуть для сільської місцевості. на льоду погано тримають. і шумлять сильно. міцна боковина шумить. Вилітають шипи. дуже погано шипи сидять. На жорсткому льоду не рятують. рекомендую не купувати |
Показано 2 з 73 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →