Літня шина Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y 255/40 R20 97 Y 255/40 R20 97 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y
Bridgestone Potenza Re070 255/40R20 97Y | 11 960 грн. |
Bridgestone Potenza RE070 255/40R20 97 Y | 13 303 грн. |
Bridgestone Potenza Re070 255/40R20 97Y | 12 558 грн. |
Модификації Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y
Ціни на Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y | від 11 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza RE070 255/40 R20 97Y Run Flat | від 15 313 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →