Літня шина Bridgestone Turanza 6 265/65 R17 112H
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 265/65 R17 112H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 265/65 R17 112H
Усі ціни 33 →Шина Bridgestone Turanza 6 265/65 R17 112H | 5 806 грн. |
Bridgestone Turanza 6 265/65 R17 112H | 6 170 грн. |
Bridgestone TURANZA 6 265/65 R17 112H (8024770166) | 13 560 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (265/65R17 112H) | 5 908 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza 6 265/65 R17 112H 1002419125 | 6 093 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →