Гриль-сковорідка Brizoll Optima O2440G-P 24 см
Brizoll Optima O2440G-P 24 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2440G-P 24 см
Усі ціни 13 →Brizoll 240х46 мм (О2440Г-Р) | 582 грн. |
Brizoll O2440G-P | 491 грн. |
Brizoll O2440G-P | 667 грн. |
Сковорода чавунна гриль BRIZOLL Optima, O2440G-P | 579 грн. |
Сковорода гриль чавун 240х40 мм BRIZOLL (О2440Г-Р) | 579 грн. |
ще 8 пропозицій
Варіанти кольору рукоятки сковороди в серії Оптима:
- бордовий
- бежевий
- чорний
Модификації Brizoll Optima O2440G-P
Ціни на Brizoll Optima O2440G-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2440G-P 24 см | від 491 грн. | 13 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2640G-P 26 см | від 620 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →