Витяжка Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC чорний
Фото 11 |
Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC чорний 2021 рікпотужна сірий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC чорний
Усі ціни 15 →Perfelli Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC 5902767157117 | 13 999 грн. |
Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC | 14 000 грн. |
Вытяжка Perfelli Bsl 6783 Bl 1100 Dc | 13 775 грн. |
PERFELLI BSL 6783 BL 1100 DC | 13 333 грн. |
Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC офіційна гарантія | 13 549 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC
Ціни на Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC |
---|---|---|---|---|
Perfelli BSL 6783 GR 1100 DC сірий | від 13 299 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli BSL 6783 BL 1100 DC чорний | від 13 299 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →