Змішувач REA Sonic REA-B0181
Фото 6 |
REA Sonic REA-B0181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sonic REA-B0181
Усі ціни 9 →Змішувач для умивальника Rea Sonic чорний матовий REA-B0181 | 4 858 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу REA SONIC B0181 | 4 470 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Rea Sonic чорний + Box (REA-B0181) REA-B0181 | 4 470 грн. |
Rea змішувач для умивальника прихованого монтажу Rea Sonic чорний, матовий | 4 470 грн. |
Смеситель для умывальника скрытого монтажа Rea Sonic черный, матовый (REA- | 5 588 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →