Змішувач Cron Hansberg 777G
Cron Hansberg 777G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 777G
Усі ціни 34 →Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 777-G сатин силумін CR0794 | 762 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 777-G на гайке (CR0041) | 742 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Hansberg 777-G білий (CR0792) | 680 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 777-G чорний (CR0791) | 680 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 777-G хром силумін CR0041 | 742 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →