Змішувач Cron Teorema 361-G CR0838
Cron Teorema 361-G CR0838 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Teorema 361-G CR0838
Усі ціни 9 →Змішувач двовентильний настінного монтажу CRON TEOREMA 361-G хром силумін | 725 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON TEOREMA 361-G (CR0838) | 725 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Teorema 361-G (CR0838) | 725 грн. |
Змішувач для кухні CRON TEOREMA 361-G (CR0838) | 725 грн. |
Змішувач для кухні Cron Teorema 361-G (CR0838) | 725 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →