Оперативна пам'ять Crucial Pro DDR5 2x32Gb CP2K32G56C46U5
Відео 9Фото 6 |
Crucial CP2K32G56C46U5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial Pro DDR5 2x32Gb CP2K32G56C46U5
Усі ціни 25 →Crucial DDR5 64GB (2x32GB) 5600Mhz Pro (CP2K32G56C46U5) CP2K32G56C46U5 | 9 279 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 64gb (2x32GB) 5600 MHz Pro Micron (cp2k3 | 9 858 грн. |
Micron DDR5 64GB (2x32GB) 5600 MHz Pro CP2K32G56C46U5 | 9 349 грн. |
Оперативна пам'ять Crucial Pro DDR5 2x32GB (CP2K32G56C46U5) CP2K32G56C46U5 | 9 090 грн. |
Crucial DDR5 Pro DDR5 5600MHz 64GB Kit 2x32GB (CP2K32G56C46U5) | 9 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →