Оперативна пам'ять Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD832A
Crucial CT32G4SFD832A 2666 МГц CL19 FD8266 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD832A
Модуль пам'яті Crucial 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (CT32G4SFD832A) 32 GB S | 3 212 грн. |
Память для ноутбуков Crucial 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (CT32G4SFD832A) C | 3 288 грн. |
Пам'ять для ноутбуків Crucial 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (CT32G4SFD832A) | 3 291 грн. |
Модификації Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ціни на Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD8266 | від 2 993 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD832A | від 3 212 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →