Оперативна пам'ять Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G48C40S5
Crucial CT8G48C40S5 4800 МГц CL40 5600 МГц CL46 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G48C40S5
Усі ціни 37 →Crucial SODIMM DDR5 8GB 4800MHz (CT8G48C40S5) CT8G48C40S5 | 1 101 грн. |
Память для ноутбуков Crucial 8 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (CT8G48C40S5) | 1 001 грн. |
Память для ноутбуков Crucial 8 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (CT8G48C40S5) CT8G | 1 105 грн. |
Micron SoDIMM DDR5 8GB 4800 MHz CT8G48C40S5 | 1 099 грн. |
Micron 8 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (CT8G48C40S5) | 1 096 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G48C40S5 | від 989 грн. | 37 пропозицій | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G56C46S5 | від 1 210 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо