Оперативна пам'ять Crucial DDR5 1x32Gb CT32G48C40U5
Фото 7 |
Crucial CT32G48C40U5 |
|
Оперативна пам'ять класу DDR5 від відомого американського виробника Crucial, що належить концерну Micron. Відрізняється мінімалістичним оформленням, відсутністю допоміжного радіатора та доступною ціною. Належить до початкової цінової категорії, входить профільну серію початкового рівня Signature. Має значний запас пам'яті в 32 ГБ. Призначена для встановлення в ігрові, мультимедійні та професійні комп'ютерні системи, оснащені сучасною платою з підтримкою нового стандарту DDR5.
Гарантує хорошу продуктивність системи та стабільну роботу системи з тактовою частотою 4800 МГц та штатними таймінгами CL40. Від аналогів класу DDR4 відрізняється повністю переробленою мікроархітектурою, виділеними контролером, що управляє, вбудованою системою корекцією помилок, розширеним банком пам'яті та іншими фундаментальними змінами, що дозволяють подвоїти швидкісні показники модулів пам'яті.
Зокрема даний модуль гарантує пропускну здатність 38 400 МБ/с, що суттєво вище за показники класичної пам'яті DDR4 і навіть більше більшості спеціалізованих модулів DDR4 для розгону. За потреби користувач може вручну підвищити робочі частоти, затримку та напругу або скористатися готовим набором налаштувань XMP. Враховуючи, що вартість Crucial DDR5 1x32Gb лише трохи перевищує вартість популярної оверклокерської пам'яті, даний модуль пам'яті стане цікавим варіантом для складання з прицілом на виріст.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial DDR5 1x32Gb CT32G48C40U5
Усі ціни 26 →Crucial DDR5 32GB 4800MHz (CT32G48C40U5) CT32G48C40U5 | 4 080 грн. |
Crucial 32 Gb DDR5 4800 MHz (CT32G48C40U5) | 4 179 грн. |
Crucial 32 Gb DDR5 4800 MHz (CT32G48C40U5) | 4 219 грн. |
Модуль пам'яті Crucial 32 GB DDR5 4800 MHz (CT32G48C40U5) 32 GB DDR5 4800 | 4 180 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 4800 MHz Micron (CT32G48C40U5) | 4 572 грн. |
Модификації Crucial DDR5 1x32Gb
Ціни на Crucial DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 1x32Gb CT32G48C40U5 | від 4 023 грн. | 26 пропозицій | ||
Crucial DDR5 1x32Gb CT32G52C42U5 | від 3 914 грн. | 36 пропозицій | ||
Crucial DDR5 1x32Gb CT32G56C46U5 | від 4 633 грн. | 13 пропозицій |