Оперативна пам'ять Crucial DDR5 1x8Gb CT8G48C40U5
Фото 7 |
Crucial CT8G48C40U5 |
|
Модуль оперативної пам'яті класу DDR5 об'ємом 8 ГБ. Відрізняється мінімальним оформленням друкованої плати, відсутністю радіатора та доступною ціною. Входить у модельний ряд Crucial початкового рівня. Розрахований на встановлення в офісних, побутових, мультимедійних та ігрових комп'ютерах початкового та середнього рівня без особливих претензій до розгону компонентів. Є одним із найдоступніших варіантів серед усіх модулів DDR5, випущених у 2022 році.
Його ціна лише трохи перевищує вартість популярних варіантів пам'яті DDR4, завдяки чому модуль стане цікавим варіантом для комп'ютера «на виріст», з сучасним процесором (Ryzen 7000 або Intel Core 12/13 покоління), реактивним M.2 SSD і потужною відеокартою калібру NVIDIA RTX 3060/3070. Завдяки архітектурним змінам пам'яті DDR5 модуль Crucial DDR5 1×8Gb зі старту готовий до запуску на рекордній для DDR4 частоті 4800 МГц із підвищеними таймінгами та зниженою напругою.
Працюючи в парі з сучасною материнською платою, він забезпечує пропускну здатність під 40 ГБ/c, що майже вдвічі перевищує можливості аналогічних варіантів класу DDR4. Незважаючи на відсутність радіатора, виробник залишив невеликий запас для ручного або автоматичного розгону пам'яті. Хоча, сподіватися на дива все ж таки не варто. Для спрощення взаємодії з пам'яттю передбачено підтримку технології Intel XMP 3.0
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial DDR5 1x8Gb CT8G48C40U5
Усі ціни 33 →Crucial 8 Gb DDR5 4800 MHz (CT8G48C40U5) | 1 127 грн. |
Crucial 8 Gb DDR5 4800 MHz (CT8G48C40U5) | 1 159 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 8GB 4800 MHz Micron (CT8G48C40U5) | 1 389 грн. |
Micron DDR5 8GB 4800 MHz CT8G48C40U5 | 1 129 грн. |
Модуль памяти CRUCIAL 8GB DDR5-4800 UDIMM CL40 (16Gbit) CT8G48C40U5 | 1 132 грн. |
Модификації Crucial DDR5 1x8Gb
Ціни на Crucial DDR5 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 1x8Gb CT8G48C40U5 | від 1 091 грн. | 35 пропозицій | ||
Crucial DDR5 1x8Gb CT8G52C42U5 | від 1 125 грн. | 9 пропозицій | ||
Crucial DDR5 1x8Gb CT8G56C46U5 | від 1 195 грн. | 3 пропозиції |