Оперативна пам'ять Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G48C40U5
Фото 7 |
Crucial CT2K32G48C40U5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G48C40U5
Усі ціни 24 →Crucial 64 Gb (2x32GB) DDR5 4800 MHz (CT2K32G48C40U5) | 8 316 грн. |
Crucial 64 Gb (2x32GB) DDR5 4800 MHz (CT2K32G48C40U5) | 8 237 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 64gb (2x32GB) 4800 MHz Micron (ct2k32g48 | 8 926 грн. |
Micron DDR5 64GB (2x32GB) 4800 MHz CT2K32G48C40U5 | 8 509 грн. |
Модуль пам'яті CRUCIAL 64GB DDR5-4800 KIT2 CT2K32G48C40U5 | 8 007 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →