Оперативна пам'ять Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFRA32A
Crucial CT2K8G4SFRA32A 2400 МГц CL17 3200 МГц CL22 FRA32A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFRA32A
Пам'ять для ноутбуків Crucial 16 GB (2x8GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz CT2K8G4S | 1 790 грн. |
Оперативна пам'ять для ноутбуків Crucial 16 GB (2x8GB) SO-DIMM DDR4 3200 M | 2 328 грн. |
Оперативная память для ноутбуков Crucial 16 GB (2x8GB) SO-DIMM DDR4 3200 M | 2 155 грн. |
Модификації Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb
Ціни на Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFS824A | від 2 489 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFRA32A | від 1 790 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →