Оперативна пам'ять Crucial Pro DDR4 2x16Gb CP2K16G4DFRA32A
Фото 6 |
Crucial CP2K16G4DFRA32A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial Pro DDR4 2x16Gb CP2K16G4DFRA32A
Усі ціни 38 →Crucial DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Pro (CP2K16G4DFRA32A) CP2K16G4DFRA32A | 2 970 грн. |
Crucial 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Pro (CP2K16G4DFRA32A) | 2 934 грн. |
Crucial 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Pro (CP2K16G4DFRA32A) | 2 907 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 32gb (2x16GB) 3200 MHz Pro Micron (cp2k1 | 3 153 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Pr | 3 740 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →