Оперативна пам'ять Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5
Фото 7 |
Crucial CT2K8G48C40U5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5
Усі ціни 25 →Crucial 16 Gb (2x8GB) DDR5 4800 MHz (CT2K8G48C40U5) | 2 344 грн. |
Crucial 16 Gb (2x8GB) DDR5 4800 MHz (CT2K8G48C40U5) | 2 322 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB (2x8GB) 4800 MHz Micron (CT2K8G48C | 2 531 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 16 GB (2x8GB) DDR5 4800 MHz (CT | 2 379 грн. |
Micron DDR5 16GB (2x8GB) 4800 MHz CT2K8G48C40U5 | 2 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Crucial DDR5 2x8Gb
Ціни на Crucial DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5 | від 2 279 грн. | 25 пропозицій | ||
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G52C42U5 | від 2 269 грн. | 16 пропозицій | ||
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G56C46U5 | від 2 447 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо