Оперативна пам'ять Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G48C40U5
Відео 8Фото 7 |
Crucial CT2K16G48C40U5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G48C40U5
Усі ціни 24 →Crucial 32 Gb (2x16GB) DDR5 4800 MHz (CT2K16G48C40U5) | 4 091 грн. |
Crucial 32 Gb (2x16GB) DDR5 4800 MHz (CT2K16G48C40U5) | 4 053 грн. |
Модуль пам'яті CRUCIAL 32GB DDR5-4800 KIT2 CT2K16G48C40U5 | 3 886 грн. |
Micron DDR5 32GB (2x16GB) 4800 MHz CT2K16G48C40U5 | 3 949 грн. |
Crucial 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz (CT2K16G48C40U5) | 4 090 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial DDR5 2x16Gb
Ціни на Crucial DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G48C40U5 | від 3 776 грн. | 24 пропозиції | ||
Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G52C42U5 | від 3 925 грн. | 12 пропозицій | ||
Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G56C46U5 | від 4 273 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →